MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14445291
nr 1444 5291
Byrå
Miniatyr, mahogny, med stenskiva. Bredd: 43 cm. Djup: 21 cm. Höjd: 33 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 januari 2022
kl 18:32:05
150 kr
250 kr
300 kr
1.000 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr